Pro dopravu Vašich zásilek doporučujeme dopravce PPL, případně výdejní místa PPL. Objednávky přijaté do 16:00 pro tohoto dopravce expedujeme týž den. U KOJENECKÝCH MLÉK NEDOPORUČUJEME VYBÍRAT BOXY, DOPORUČUJEME KAMENNÉ POBOČKY

Nutrilon 4 Advanced 800 g

Kód: 2277
399 Kč –2 %
8590340111280 D65
399 Kč –2 % 389 Kč / ks 347 Kč bez DPH 49 Kč / 100 g
Skladem (>12 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

 Nutrilon 4 Advanced batolecí mléko od uk. 24. měsíce 800 g

Nutrilon batolecí mléka - další krok pro podporu imunity* (*Nutrilon 3-5 obsahuje vitamíny C a D, které přispívají k normální funkci imunitního systému)

Objevte naši nejnovější inovaci mlék Nutrilon 4 Advanced, speciálně vyvinutou pro PODPORU IMUNITNÍHO SYSTÉMU A NORMÁLNÍHO VÝVOJE*. Naše jedinečné složení obsahuje naši patentovanou směs PREBIOTIK GOS/FOS a LCP**, oligosacharid mateřského mléka 3´GL (3´galaktosyllaktóza), který přináší náš unikátní proces výroby, vitamíny C a D, které přispívají k podpoře imunity* a vápník potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Naše inovovaná receptura je BEZ PALMOVÉHO OLEJE.
Počátek života vašeho děťátka je výjimečné období. Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Musíte se starat o spoustu věcí, a proto je důležité mít se na koho obrátit. Jsme tu pro vás.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NUTRILON 4 ADVANCED batolecí mléko od ukončeného 24. měsíce obsahuje:
HMO 3´GL a prebiotika GOS/FOS
Živiny na podporu imunitního systému (Vitamíny C a D)*
Omega-3 (DHA)
Vápník
BEZ PALMOVÉHO OLEJE
** LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

Praktické balení pro vás:
1.Dvojitý bezpečnostní pásek pro dokonalé uzavření a zachování čerstvosti před prvním použítím.
2. Zacvaknutí při uzavírání chrání výživu před kontaminací a vysypáním
3. Navrženo tak, abyste mohli ovládat jednou rukou, když držíte děťátko v druhé
4. Odměrka pro správné dávkování
5. Místo pro odměrku, aby nebyla odměrka ani vaše ruce v kontaktu s mléčným práškem

VLASTNOSTI A VÝHODY (POVINNÝ ÚDAJ)

DALŠÍ KROK PRO PODPORU IMUNITY*
První krůčky… začíná období, kdy se nezastaví vaše děti a ani vy. K prvnímu objevování světa patří i jeho ochutnávání. Abychom děti podpořili v objevování světa, představujeme vám naši nejnovější inovaci mlék Nutrilon 4 Advanced, speciálně vyvinutou pro podporu imunitního systému* vašeho dítěte.

Proč si vybrat právě batolecí mléko Nutrilon?
Jedinečné batolecí mléko Nutrilon ADVANCE kombinuje inovativní složení s naším unikátním procesem. Na základě poznatků z 50letého výzkumu inspirovaného potřebami dětí nová generace mlék obsahuje:
- HMO 3´GL: Oligosacharid mateřského mléka
- PREBIOTIKA GOS/FOS: napodobující funkci oligosacharidů v mateřském mléce
- ŽIVINY PRO PODPORU IMUNITNÍHO SYSTÉMU: Vitamíny C, D*přispívají k normální funkci imunitního systému
- VÁPNÍK: Vápník potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí
BEZ PALMOVÉHO OLEJE

**LCP = polynenasycené mastné kyseliny

ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ

Vitamíny C a D* přispívající ke správné funkci imunitního systému; vápník, který je důležitý pro správný růst a vývoj kostí u dětí.

NUTRIČNÍ TVRZENÍ

Naše jedinečné složení obsahuje naši patentovanou směs PREBIOTIK GOS/FOS a LCP**, oligosacharid mateřského mléka 3´GL (3´galaktosyllaktóza), který přináší náš unikátní proces výroby, vitamíny C a D, které přispívají k podpoře imunity* a také vápník potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Naše inovovaná receptura je BEZ PALMOVÉHO OLEJE.

**LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

MARKETING ZNAČKY

Expert na výživu v raném věku
Nutricia má více než 120 let zkušeností s výživou dětí. S naším týmem 500 vědců a odborníků jsme již 50 let nadšenými průkopníky ve výzkumu vlivu výživy na vývoj dětí a jejich imunitní systém.

Příběh Nutrilonu začíná v přírodě
Mléka Nutrilon vyrábíme z vysoce kvalitního mléka od kraviček z kontrolovaných chovů. Díky inovativním technologiím uchováváme to nejlepší z přírody. Naše mléko obsahuje pouze pečlivě vybrané ingredience, přizpůsobené výživovým potřebám dětí. Základem mléka Nutrilon je naše jedinečná receptura, kterou neustále vylepšujeme v nejmodernějších vývojových centrech po celém světě. Aby děťátko dostávalo to nejlepší od samého začátku, neustále vylepšujeme naši recepturu. Snažíme se, aby byly naše produkty nejvyšší kvality, přátelské k přírodě a hlavně jednoduché na použití.
Video: https://www.youtube.com/watch?v=tjCiR1edTB8&feature=emb_title

O SPOLEČNOSTI NUTRICIA

Společnost Nutricia je již od roku 1896 průkopníkem v oblasti nutričních řešení s cílem pomáhat zlepšovat život svých zákazníků a umožnit jim prožívat plnohodnotně každý den. Za filosofií a úspěchem stojí mnohaletý výzkum a inovace. Díky svému portfoliu provázejí výrobky společnosti Nutricia člověka celým jeho životem. Nutricia podporuje zdravý růst a vývoj již během prvních 1000 dnů života a nabízí řešení v některých zdravotních výzvách – pro předčasně narozené děti, při potravinových alergiích, při vzácných metabolických poruchách, v době chronické nemoci jako je křehkost seniorů, onkologické onemocnění, apod.

Od roku 2007 je společnost Nutricia součástí skupiny Danone a přispívá k naplňování celosvětové vize „One Planet. One Health“. Produkty společnosti Nutricia jsou na českém trhu dostupné již více jak 25 let, reprezentovány značkami Nutrilon, Hami či Nutridrink.

NÁVOD K PŘÍPRAVĚ

Jak připravit batolecí mléko Nutrilon:
1. Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizovaného hrnečku.
2. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.
3. Do hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Uzavřete hrneček a 10 sekund ho důkladně protřepejte ve svislé poloze.
4. Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

SKLADOVÁNÍ

Uchovávání:
Po každém použití obal pečlivě uzavřete.
Uchovávejte na suchém a chladném místě (ne v ledničce).
Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku.
Spotřebujte do 1 měsíce od otevření.
Skladujte v suchu a chladu (< 25 °C). Baleno v ochranné atmosféře.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ (POVINNÝ ÚDAJ)

Důležité upozornění:
Výrobek je určen pro výživu dětí od 2 let věku.
Nutrilon 4 Advanced má být součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského mléka. Pro zdraví dětí je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Nevhodné pro děti do 1 roku věku.
Kojení je pro děti nejlepší. Podporujeme doporučení WHO - plné kojení v prvních 6 měsících věku a pokračování až do 2 let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy.
Mléčná výživa malých dětí, v prášku.
Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Dohlédněte na hygienu zoubků. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení.

SLOŽENÍ (POVINNÝ ÚDAJ)

SLOŽENÍ/ZLOŽENIE
Laktóza (z mléka/z mlieka), sušené odtučněné mléko/odtučnené mlieko, maltodextrin/maltodextrín, galaktooligosacharidy (z mléka/z mlieka) 8,6 %, demineralizovaná syrovátka/srvátka (z mléka/z mlieka), koncentrát syrovátkové bílkoviny/srvátkovej bielkoviny (z mléka/z mlieka),rostlinné/rastlinné oleje (řepkový/repkový, slunečnicový/slnečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové/slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,6 %, uhličitan vápenatý, rybí olej, citronan/citran draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý/horečnatý, citronan/citran sodný, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), chlorid cholinu/cholín chlorid, síran železnatý, inositol/inozitol, chlorid hořečnatý/horečnatý, L-askorban sodný, síran zinečnatý/zinočnatý, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát/pantotenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, mléčné aroma/mliečna aróma, nikotinamid/nikotínamid, riboflavin/riboflavín, retinylpalmitát, cholekalciferol, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, thiamin/tiamín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová/pteroylmonoglutámová (kyselina listová), fytomenadion/fytomenadión, D-biotin/D-biotín, kyanokobalamin/kyanokobalamín.
Složení se vztahuje / zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

KONTAKT

Potřebujete poradit?
Obraťte se na naši PORADNU

Pondělí – Pátek 8:30-16:00
VOLEJTE ZDARMA:
ČR 800 110 000
www.nutriklub.cz
info@nutriklub.cz

VIDEO

https://www.youtube.com/watch?v=tjCiR1edTB8

MICROSITE

www.nutriklub.cz/produkty/pro-zdrave-deti

PRODÁVAJÍCÍ (POVINNÝ ÚDAJ)

Nutricia a.s.
V parku 2294/2
148 00 Praha 4 - Chodov, CZ


KLÍČOVÉ INFORMACE:

ALERGENY

mléko ; ryby ; sója

BIO

NE

NA DOBROU NOC

NE

S VANILKOVOU PŘÍCHUTÍ

NE

KLÍČOVÁ SLOVA

batolecí mléko, batolecí mléko, mléko pro batolata, mléko pro malé děti, mléko od 2 roku věku dítěte, Nutrilon, Nutrilon 4 Advanced, poznávání světa, umělé mléko


VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 ML MLÉKA:

ENERGETICKÁ HODNOTA

273 kJ (65 kcal)

TUKY

2,7 g

Z TOHO NASYCENÉ MASTNÉ KYSELINY

0,75 g

SACHARIDY

8,6 g

Z TOHO CUKRY

6,4 g

VLÁKNINA

0,6 g

MLÉČNÉ BÍLKOVINY

1,3 g

SŮL

0,06 g

SODÍK

25,5 g


LOGISTIKA:

POČET KUSŮ V KARTÓNU

6 ks

POČET KUSŮ NA PALETĚ

432 ks

POČET KARTÓNŮ VE VRSTVĚ

x

POČET VRSTEV NA PALETĚ

x

VÁHA NETTO VÝROBKU (kg)

0,8 kg

VÁHA BRUTTO VÝROBKU (kg)

0,9 kg

VÝŠKA VÝROBKU (m)

0,198 m

ŠÍŘKA VÝROBKU (m)

0,130 m

HLOUBKA VÝROBKU (m)

0,121 m

VÁHA BRUTTO KARTÓNU (kg)

5,8 kg

VÝŠKA KARTÓNU (m)

0,202 m

ŠÍŘKA KARTÓNU (m)

0,250 m

HLOUBKA KARTÓNU (m)

0,394 m

TRVANLIVOST (DNY)

548

ZEMĚ PŮVODU

IRL

SKLADOVÁNÍ (C)

25 C


Visualization:

Dandelion

NO

Key visual

NÁZEV VÝROBKU

Nutrilon 4
Advanced batolecí mléko

Claim

Nutrilon batolecí mléka - další krok pro podporu imunity* (*Nutrilon 3-5 obsahuje vitamíny C a D, které přispívají k normální funkci imunitního systému)

Icons (age)

od uk. 24. měsíce

Section 1

Nutrilon 4 Advanced batolecí mléko 800 g, 24+
---
Objevte naši nejnovější inovaci mlék Nutrilon 4 Advanced, speciálně vyvinutou pro PODPORU IMUNITNÍHO SYSTÉMU A NORMÁLNÍHO VÝVOJE*. Naše jedinečné složení obsahuje naši patentovanou směs PREBIOTIK GOS/FOS a LCP**, oligosacharid mateřského mléka 3´GL (3´galaktosyllaktóza), který přináší náš unikátní proces výroby, vitamíny C a D, které přispívají k podpoře imunity* a také vápník potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Naše inovovaná receptura je BEZ PALMOVÉHO OLEJE.
Počátek života vašeho děťátka je výjimečné období. Je krásné, občas nevyzpytatelné, ale především hektické. Musíte se starat o spoustu věcí, a proto je důležité mít se na koho obrátit. Jsme tu pro vás.

NUTRILON 4 ADVANCED batolecí mléko od ukončeného 24. měsíce obsahuje:
HMO a prebiotika GOS/FOS
Živiny na podporu imunitního systému (Vitamíny C a D)*
Omega-3 (DHA)
Vápník
BEZ PALMOVÉHO OLEJE

** LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem

Praktické balení pro vás:
1.Dvojitý bezpečnostní pásek pro dokonalé uzavření a zachování čerstvosti před prvním použítím.
2. Zacvaknutí při uzavírání chrání výživu před kontaminací a vysypáním
3. Navrženo tak, abyste mohli ovládat jednou rukou, když držíte děťátko v druhé
4. Odměrka pro správné dávkování
5. Místo pro odměrku, aby nebyla odměrka ani vaše ruce v kontaktu s mléčným práškem

Section 2 beginning

DALŠÍ KROK PRO PODPORU IMUNITY*První krůčky… začíná období, kdy se nezastaví vaše děti a ani vy. K prvnímu objevování světa patří i jeho ochutnávání. Abychom děti podpořili v objevování světa, představujeme vám naši nejnovější inovaci mlék Nutrilon 4 Advanced, speciálně vyvinutou pro podporu imunitního systému* vašeho dítěte. Proč si vybrat právě batolecí mléko Nutrilon?Jedinečné batolecí mléko Nutrilon ADVANCE kombinuje inovativní složení s naším unikátním procesem. Na základě poznatků z 50letého výzkumu inspirovaného potřebami dětí nová generace mlék obsahuje: - HMO 3´GL: Oligosacharid mateřského mléka- PREBIOTIKA GOS/FOS: napodobující funkci oligosacharidů v mateřském mléce- ŽIVINY PRO PODPORU IMUNITNÍHO SYSTÉMU: Vitamíny C, D přispívají k normální funkci imunitního systému- VÁPNÍK: Vápník potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětíBEZ PALMOVÉHO OLEJE**LCP = polynenasycené mastné kyseliny

Section 2

Expert na výživu v raném věku
Nutricia má více než 120 let zkušeností s výživou dětí. S naším týmem pěti set vědců a odborníků jsme již 50 let nadšenými průkopníky ve výzkumu vlivu výživy na vývoj batolat a jejich imunitní systém.

Příběh Nutrilonu začíná v přírode
Mléka Nutrilon vyrábíme z vysoce kvalitního mléka od kraviček z kontrolovaných chovů. Díky inovativním technologiím uchováváme to nejlepší z přírody. Naše mléko obsahuje pouze pečlivě vybrané ingredience, přizpůsobené výživovým potřebám dětí. Základem mléka Nutrilon je naše jedinečná receptura, kterou neustále vylepšujeme v nejmodernějších vývojových centrech po celém světě. Aby děťátko dostávalo to nejlepší od samého začátku, neustále vylepšujeme naši recepturu. Snažíme se, aby byly naše produkty nejvyšší kvality, přátelské k přírodě a hlavně jednoduché na použití.

Doctor

Vitamíny C a D* přispívající ke správné funkci imunitního systému, vápník, který je důležitý pro správný růst a vývoj kostí u dětí.

Bullet points

DALŠÍ KROK PRO PODPORU IMUNITY*
Začíná období, kdy se nezastaví vaše děti a ani vy. K prvnímu objevování světa patří i jeho ochutnávání. Abychom děti podpořili v objevování světa, představujeme vám naši nejnovější inovaci mlék Nutrilon 4 Advanced, speciálně vyvinutou pro podporu imunitního systému* vašeho dítěte.

Proč si vybrat právě batolecí mléko Nutrilon?
Jedinečné batolecí mléko Nutrilon ADVANCE kombinuje inovativní složení s naším unikátním procesem. Na základě poznatků z 50letého výzkumu inspirovaného potřebami dětí nová generace mlék obsahuje:
- HMO 3´GL: Oligosacharid mateřského mléka
- PREBIOTIKA GOS/FOS: napodobující funkci oligosacharidů v mateřském mléce
- ŽIVINY PRO PODPORU IMUNITNÍHO SYSTÉMU: Vitamíny C, D přispívají k normální funkci imunitního systému
- VÁPNÍK: Vápník potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí
BEZ PALMOVÉHO OLEJE

**LCP = polynenasycené mastné kyseliny

Icons

40 LET VÝZKUMU ; NOVÁ UNIKÁTNÍ RECEPTURA PO VZORU MATEŘSKÉHO MLÉKA ; PODPORA IMUNITY DÍKY JEDINEČNÉMU SLOŽENÍ S VITAMÍNY A, C, D ; ROZVOJ MOZKU ; RŮST KOSTÍ ; UNIKÁTNÍ KOMBINACE PREBIOTIK A PROSPĚŠNÝCH LÁTEK

Doplňkové parametry

Kategorie: Batolecí mléko
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: