Pro dopravu Vašich zásilek doporučujeme dopravce PPL, případně výdejní místa PPL. Objednávky přijaté do 16:00 pro tohoto dopravce expedujeme týž den. U KOJENECKÝCH MLÉK NEDOPORUČUJEME VYBÍRAT BOXY, DOPORUČUJEME KAMENNÉ POBOČKY

DETTOL Antibakteriální ubrousky na povrchy 84 ks

Kód: 810
Novinka Tip
Značka: Dettol
175 Kč –54 %
Dettol 84
175 Kč –54 % 79 Kč / ks 65 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Tento balíček antibakteriální ubrousků na povrchy od značky Dettol obsahuje 84 ks ubrousků, které ničí 99,9 % bakterií včetně E.coli, salmonely, MRSA a viru chřipky. Odstraňují 90 % alergenů jako je prach, pyl a srst. Neobsahují žádná bělidla ani barviva a proto jsou vhodné kuchyňská prkénka, toaletní sedátka, dětské židle, lednice apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antibakteriální ubrousky na povrchy

Dettol Wipes 84ks

Antibakteriální ubrousky na povrchy Dettol

Antibakteriální ubrousky na povrchy ničí 99% bakterií. Ubrousky bez bělidla a barviv jsou ideální pro rychlé a hygienické čištění.

Výhody antibakteriálních ubrousků Dettol

Ničí 99,9% bakterií

a virů včetně E. coli, Enterococcus hirae, Staphylococcus aureus, Pseudemonas aeruginosa a virus chřipky.

Šetrné složení

Ubrousky mají šetrné složení bez bělidla a barviv, proto mohou být bez obav použity k čištění kolem dětského vybavení a ploch, kde pro rodinu připravujete pokrmy.

Praktické a úsporné

Jednoduché použití ve formě hygienických ubrousků vám umožní i při velké vytíženosti zachovávat dokonale čisté prostředí všude, kde potřebujete.

Jak správně použít ubrousky Dettol?

Odtáhněte lepicí obal a vytáhněte ubrousek.
Obal znovu uzavřete a uchovávejte ho zalepeným otvorem dolů, aby nedocházelo k vysychání ubrousků.
Povrch, který chcete vyčistit, otřete ubrouskem a ubrousek vyhoďte.
Použitý ubrousek nepoužívejte opakovaně!
 

Jak rozumíme novému koronaviru (2019-nCoV)

Co je koronavirus

Podle Světové zdravotnické organizace[i] jsou koronaviry (CoV) velká čeleď virů, které způsobují širokou škálu nemocí, od běžného nachlazení až k vážnějším onemocněním jako je Blízkovýchodní respirační syndrom (MERS-CoV) a těžký akutní respirační syndrom (SARS-CoV).

 

Co je nový koronavirus z roku 2019 (2019-nCoV)

Nový koronavirus z roku 2019 (2019-nCoV) je nový kmen koronaviru, který byl poprvé identifikován během vyšetřování propuknutí onemocnění v čínském městě Wu-chan. Je důležité poznamenat, že úroveň obtížnosti přenosu viru z osoby na osobu se může lišit případ od případu. Některé viry jsou vysoce nakažlivé, zatímco jiné méně. Probíhá vyšetřování, které povede k lepšímu pochopení přenosnosti, závažnosti a dalších rysů týkajících se 2019-nCoV a momentálně se vyskytují indikace toho, že dochází k přenosu z osoby na osobu.[ii]

 

Poznejte příznaky koronaviru

Podle Centra pro kontrolu nemocí (CDC) hlásili pacienti s potvrzeným nakažením 2019-nCoV od lehkých po závažná respirační onemocnění se symptomy zahrnujícími:

 • horečku,
 • kašel,
 • dušnost.

CDC tentokrát věří, že symptomy 2019-nCoV se můžou objevit minimálně po dvou a maximálně po 14 dnech po vystavení viru. Toto je založeno na předchozím pozorování stejně jako na inkubační době virů MERS.[iii]

 

Jak se koronavirus šíří

CDC uvádí[iv], že koronaviry se nejčastěji šíří od nakažené osoby k dalším osobám skrze:

 • vzduch během kašlání nebo kýchání,
 • blízký osobní kontakt, jako je například dotek nebo potřesení rukou,
 • fyzický kontakt s objektem nebo povrchem, na kterém se virus nalézá, poté dotýkání se úst, nosu nebo očí bez předchozího umytí rukou,
 • vzácně také znečištění fekáliemi.

 

Momentálně není jasné jak snadno nebo kontrolovatelně se 2019-nCoV šíří mezi lidmi. Mnoho je stále potřeba prozkoumat, zejména co se týče přenosnosti, závažnosti a dalších rysů spojovaných s 2019-nCoV. Šetření probíhá. 

 

Jak se chránit před koronavirem

Nejlepším způsobem, jak se chránit, je vyhýbat se vystavení viru. CDC vždy doporučuje[v] jednoduché každodenní preventivní kroky k zabránění šíření respiračního viru, zahrnující:

 • Vyhýbejte se blízkému kontaktu s nemocnými osobami.
 • Nedotýkejte se svých očí, nosu nebo úst nemytýma rukama.
 • Často si myjte ruce mýdlem a vodou, a to alespoň po dobu 20 sekund. Pokud nemáte k dispozici mýdlo a vodu, použijte dezinfekci na ruce na bázi alkoholu.
 • Omývejte a dezinfikujte věci a povrchy, kterých se často dotýkáte.
 • Zůstaňte doma, pokud jste nemocní.
 • Při kašlání nebo kýchání si zakrývejte ústa kapesníkem, který poté vyhoďte do odpadkového koše.

Stejně jako u všech nakažlivých nemocích může úroveň hygieny hrát roli v kontrole jejího šíření. Nicméně nejdůležitějším zdravotním doporučením veřejnosti je přihlásit se v nejbližším zdravotnickém středisku, pokud se u vás objeví jakékoliv příznaky indikující koronavirus. Než tak uděláte, doporučuje se zavolat vašemu lékaři a informovat ho o vašich cestách a příznacích. Oni vám poté poradí, jak si obstarat lékařskou péči, aniž byste vystavili vaší nemoci další osoby.

 

CDC a Světová zdravotnická organizace konkrétně doporučují lidem často si mýt ruce mýdlem a vodou nebo používat dezinfekci na bázi alkoholu jako klíčový nástroj prevence proti šíření koronaviru 2019-nCoV. Kvalitní dezinfekce pomůže snížit riziko, kterému čelí rodiny. Náš Dettol Antibakteriální gel na ruce obsahuje ethanol (alkohol) jako aktivní ingredienci bakteriální dezinfekce v souladu s doporučeními CDC a Světové zdravotnické organizace.

Více informací můžete najít na webových stránkách: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/, a/nebo na stránkách Světové zdravotnické organizace: https://www.who.int/health-topics/coronavirus .

 

[i] https://www.who.int/health-topics/coronavirus

[ii] https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/

[iii] https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/about/symptoms.html

[iv] https://www.cdc.gov/coronavirus/about/transmission.html

[v] https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/about/prevention-treatment.html

Doplňkové parametry

Kategorie: Hygiena
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: