Objednávky přijaté do 12 hodin pro dopravce DPD předáváme dopravci týž den. Objednávky přijaté do 16 hodin pro dopravce Zásilkovna a PPL předáváme dopravci týž den. Objednávky s váhou vyšší než 8 kg, Zasilkovna nepřijímá. Zásilka je doručovaná dopravcem DPD nebo PPL který dopravuje zásilky do 30kg na Vaší adresu.

Air Wick Botanica vonné tyčinky Svěží ananas Tuniský rozmarýn 80 ml

Kód: 1347
199 Kč / ks 164 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vonné tyčinky Air Wick Botanica, které neutralizují pachy a současně poskytují úžasný prožitek z vůně, při kterém si každý den užijte svou oblíbenou vůni. Provoňte svůj domov vůní svěžího ananasu a tuniského rozmarýnu. Difuzér Air Wick využívá přírodní ratanová stébla k jemnému uvolňování nádherných vůní a to vše v elegantním designu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové vlastnosti Air Wick Botanica vonné tyčinky: Aroma vydrží až 45 dní. Neutralizuje pachy. Vhodný i do větších místností. Svěží vůně ananasu a tuniského rozmarýnu. Elegantní design. Nepotřebuje napájení ze sítě. Láhve vyrobeny z až 99 % recyklovaného plastu. Vůně jsou vyráběny bez barviv a bez ftalátů. Použití Air Wick vonné tyčinky: Odšroubujte a sejměte víčko. Prstem odstraňte těsnění z horní části víčka. Použijte ochranné rukavice. Našroubujte víčko zpět na lahvičku. Vložte rákosové stonky do lahvičky a rovnoměrně rozložte. Stonky budou sloužit jako knot, budou nasávat vůni a pomalu ji uvolňovat do vzduchu. Produkt umístěte na stabilní povrch, aby nedošlo k neúmyslnému rozlití. Nepokládejte na leštěné, barvené nebo plastové povrchy, v případě rozlití povrch utřete. Varování k Air Wick vonné tyčinky: Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Nebezpečná složka: linalool. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Může vyvolat alergickou reakci. Obal recyklujte po úplném vyprázdnění. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvěžovače vzduchu
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: