Pro dopravu Vašich zásilek doporučujeme dopravce PPL, případně výdejní místa PPL. Objednávky přijaté do 16:00 pro tohoto dopravce expedujeme týž den.

ROUNDUP KLASIK PRO 1 l

Kód: 4244
265 Kč / ks 219 Kč bez DPH
Skladem (>12 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

S pomocí herbicidu úspěšně zlikvidujete široké spektrum jednoletých i víceletých plevelů. Naředíte ho pomocí vody tak, aby byl co nejúčinnější na konkrétním typu půdy i na druh plevele. Důležité je zachovávat základní bezpečnostní pravidla, při práci používat ochranné pomůcky a pracovat s herbicidem jen za bezvětří.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální herbicid

Neselektivní herbicid se aplikuje na list a dokáže zlikvidovat nejrůznější jednoleté i víceleté plevele. Využívat ho můžete v ovocných sadech mimo broskvoní, na orné půdě i na vinohradech.

Ředění na míru

Kapalný rozpustný koncentrát se ředí vodou. Nejjednodušší aplikace je pomocí tlakového postřikovače. Konkrétní dávkování a způsob ředění upravíte podle místa využití a typu plevele.

Bezpečnost při práci

Při aplikaci je potřeba použít ochranné rukavice, brýle nebo obličejový štít a pracovní oděv a obuv. S přípravkem je nutné zacházet s vysokou opatrností a pracovat s ním můžete jen za bezvětří.

 

 návod ROUNDUP

bezpečnostní list

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na ochranu rostlin
Hmotnost: 1.2 kg
Forma prostředku: postřikové
Určení: plevel
Typ: herbicidy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: