Pro dopravu Vašich zásilek doporučujeme dopravce PPL, případně výdejní místa PPL. Objednávky přijaté do 16:00 pro tohoto dopravce expedujeme týž den.

Air Wick svíčka - Vůně vanilkového cukroví 105g

Kód: 3965
55 Kč / ks 45 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Air Wick svíčka 105 g Essential Oils Infusion Vanilkové cukroví - přitulte se v pohodlí svého domova a vytvořte hřejivou atmosféru s touto směsí vanilky a hnědého cukru s esenciálními oleji. Objevte svíčky Air Wick s obsahem esenciálních olejů nabízející vůně inspirované přírodními esencemi extrahovanými z ovoce, květin a bylin, které Vám doma pomohou vytvořit atmosféru podle Vaší nálady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Upozornění: Podrobně si přečtěte pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc před použitím výrobku. Zachovejte pro budoucí použití. Nedodržování následujících zásad může mít za následek riziko vzniku požáru, poranění osoby manipulující se svíčkou nebo rozbití skleněné nádobky se svíčkou. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo štítek výrobku. Používejte ochranné rukavice.
  • Při požití: Necítíte-li se dobře, volejte Toxikologické informační středisko nebo lékaře. 
  • Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla.
  • Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. 

Nepoužívejte, je-li skleněná nádobka poškozená. Umísťujte svíčky ve vzpřímené poloze. Nepoužívejte na teplých površích (např. na TV). Nenaklánějte svíčku pokud hoří anebo pokud je vosk tekutý. Nedovolte, aby se plamen dotýkal strany nádoby. Svíčku uhaste, je-li vrstva svíčky nižší než 1 cm a nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného dna. Svíčku uhaste jemným sfouknutím.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do bytu a svíčky
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: